Subject:утре (04.12) няма да имаме семинар
From:"Katerina V. Stoitchkova"
To:injfizika2024@gmail.com <injfizika2024@gmail.com>
Date:Tue Dec 03 2024 23:05:30 GMT+0200 (Източноевропейско стандартно време)

Здравейте, колеги! 

Поради вирусно заболяване утре няма да имаме семинар. Можем да наваксаме, като два пъти започнем занятието от 13:00 ч или като проведем семинар след обяд в някой от вторниците.

Всичко най-добро,
 Кат��рина Стоичкова