Subject:Re: Въпроси относно изпитването на 9.01
From:nlp@phys.uni-sofia.bg
To:Injenerna Fizika <injfizika2024@gmail.com>
Date:Tue Jan 06 2026 12:00:10 GMT+0200 (Източноевропейско стандартно време)

Здравейте колеги,

заповядайте на практикума тази седмица, където ще отговоря на всички
възникнали въпроси и ще ви покажа задачите, които сме давали миналата
година.

Допустимо е малка част от вас (1-2) да се явят с друга група същата
седмица, но с предварителна уговорка.

Поздрави,
Н.Петров


> Здравейте, ас. Петров,
>
> Днес нашата специалност бяхме разбрали, че идния петък ни предстои
> контролна работа по ПИФ практикум. Бихме Ви били безкрайно благодарни,
> ако
> може да ни информирате за това, от какъв тип конкретно ще са задачите и
> върху какъв материал ще са те. Освен това дали може да споделите колко
> време ще бъде отделено за изпитването? Бихме искали и да уточним дали ще
> бъде проблемно някои от нас да ни изпитате по-следващата седмица, понеже
> този петък една част от нас ще се явим на изпит по Електричество и
> магнетизъм. Предварително Ви благодарим!
>
> С уважение,
> Физиците-инженери, 2 курс
>