Wed Mar 12 2025 23:02:26 GMT+0200 (Източноевропейско стандартно време)
Cc:
Nlp@phys.uni-sofia.bg
Здравейте колеги,
За беда малките са с кашлица и сополи и ще трябва да се гледаме в къщи
няколко дни. Това значи, че няма да мога да взема група б, която е от 11
ч. утре.
Предлагам следните заместващи възможности: да идете с другата група от 16
ч при гл.ас Николай Петров, те са в същата зала; или да идете в 11 ч и
самостоятелно да се занимавате, като решавате задачите от упражненията,
които доц. Лалковски ви е дал.
При всички положения ми дайте обратна връзка, за да знам какво става
Благодаря на всички и извинявайте.
Елисавета