Subject:
From:atanasov@phys.uni-sofia.bg
To:injfizika2024@gmail.com
Date:Wed Mar 18 2026 19:45:21 GMT+0200 (Източноевропейско стандартно време)

Здравейте,

До всички в моята групата по оптика в понеделник в 13:00. Този петък 20/03
в 13:00 аз ще съм в лабораторията за всички които могат да дойдат и да
отработят пропуснатите упражнения. Моля да дойдете, за да не се
натрупват...
Романов, надявам се че нямаш ангажименти! :))

Поздрави

Роман Атанасов